Brodná-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Ružinov - Prievoz 24. marca 2019

Dobrý deň,
Na Brodnej ulici v smere k Lidlu je schodisko, ktoré síce má spravený bezbarierový "kopček", ale problém je s tým, že sa nedá využívať z dôvodu jeho blokovania zo strany aut. Bolo by vhodné tam spraviť značenie alebo osadiť zábranu tak aby zasa neprekážala.
Ďakujem

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia preveria situáciu, budú ju konzultovať s Krajským dopravným inšpektorátom a o stanovisku Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe konzultácie s KDI a opakovaných obhliadkach sme dostali stanovisko, že ani pri jednej obhliadne nebola porušená vzdialenosť 1,5 metra pre peších, preto v prípade, ak je na uvedenom úseku spozorované auto, ktoré bráni prechodu peších, treba kontaktovať mestskú políciu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
03. október 2019

Silvia

ten kopcek je cely dost nezjazdny a bolo by tam treba urobit bezpecnejsi pristup

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania