Macharova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
milos 25. marca 2019

Na parkovisku na Macharovej ulici je dlhodobo odstavene vozidlo Renault Thalia. Spati to okolie. Urobte s tym nieco

27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Vzhľadom na to, že držiteľa vozidla Renault Thalia so zničenou prednou časťou po havárii nebolo možné spoľahlivo určiť kvôli chýbajúcim viditeľným VIN a evidenčným číslam, umiestnil poverený pracovník výzvu na odstránenie s udelenou lehotou priamo na okno vozidla.
Ak vozidlo nebude držiteľom v udelenej lehote odstránené, odstráni ho mestská časť Bratislava – Petržalka.
Kto? MÚ Petržalka - Oddelenie životného prostredia

MÚ BA - Petržalka
09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dané vozidlo bolo odstránené držiteľom po výzve mestskej časti Bratislava – Petržalka.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania