Doležalova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý

29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prosím Vás o aký problém v tomto prípade ide?

Ďakujeme veľmi pekne

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
29. marec 2019

adam

Jedna sa o dlhodobo nepojazdne a odstavene vozidlo bez TK a EK. Ktore zabera parkovacie miesto.
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko uvedené vozidlo BA475IH má platnú EK do 15.4.2020 a TK malo do 29.3.2019, môžeme sa ním začať zaoberať až teraz, po tomto dátume.

Vrak sme zaevidovali a postúpili sme podnet Okresnému úradu, keďže ide o automobil, ktorý má ŠPZ ale nemá platnú STK. Ide však o dlhodobý proces, preto s tým v krátkej dobe nevieme nič urobiť.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
31. január 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, predmetne vozidlo ziskalo nove platne kontroly EK a TK https://www.stkonline.sk/spz/BA475IH
pricom sa dna 29.01.2020 nenachadzalo na mieste oznacenom v mape

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania