Smrečianska - vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Martin U 22. marca 2019

Na rohu Smrečianskej a Ľadovej ulice stojí dlhodobo opustené modré Daewoo. TK a Ek mu prepadli v marci 2011 !!! Čo z neho určite robí jeden z rekordne starých vrakov na tomto portáli. Toto miesto v minulosti dlho okupoval vrak červeného Seatu, nad Daewoom stojí opustena zelena Felicia, takze toto miesto vraky očividne priťahuje. Potrebné vozidlo čo najskôr odstrániť.

25. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
08. apríl 2019

Martin U

A aký bude další postup tohto oddelenia?
13. apríl 2019

Martin U

Zatiaľ bez zmeny, obidva vraky sú stále tam.
29. máj 2019

Martin U

Momentálne stále bez zmeny. Daewoo tam stále zaberá miesto.
01. júl 2019

Martin U

Bez zmeny.
28. júl 2019

Martin U

Vrak Daewoo stále na mieste.
15. september 2019

Martin U

Podnet neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania