Miletičova-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Popísaný automat

16. september 2019

Lukáš Bartošovič

podnet stale aktualny, automat je pocmarany aj na druhom boku, okrem toho niekto rozpleskol povedla melon
estetika prostredia zarucena 👍
20. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet!
Zastávku a automat samozrejme vyčistíme čo najskôr.
Grafity sú pre nás dlhodobý problém, nakoľko po vyčistení zastávky, automatov na CL, resp. vozidiel sa opäť stávajú terčom vandalizmu už do niekoľko dní.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
11. január 2020

Lukáš Bartošovič

ano, je to tak, boj proti zastavkovym cmaraniciam je zavazok na veky vekov
lava stena automatu je pomerne cista, na tej druhej pribudla "myslienka" od kohosi zo socialne slabsich a menej vzdelanych vrstiev obyvatelstva
ako sa hovori u nasich zapadnych susedov "Jména hloupých na všech sloupích"
26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, automat bol v uplynulých dňoch vyčistený. Veríme, že v takom stave aj zostane. Ďakujeme za pochopenie.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.