Nepojazdné auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Radovan Suško 10. augusta 2010

Dobry den,

pred nasim domom stoji asi rok a pol nepojazdne auto ktore nema ani SPZ a tymto zavadzia a znemoznuje parkovanie ostatnym obyvatelom okolia.
Dalo by sa dane auto odtiahnut alebo upovedomit majitela?

S pozdravom

Radovan Suško

24. august 2010

Odpoveď samosprávy

Inšpektor verejného poriadku situáciu 11.8.2010 overil. Na vozidlo bola 16.8.2010 umiestnená VÝZVA na jeho odstránenie v lehote 30 dní. Ak držiteľ vozidla tak neurobí bude vozidlo správcom komunikácií odstránené.

S pozdravom

Ing. Ľudovít Kollárik
prednosta
24. august 2010

Radovan Suško

p. Kollárik dakujem velmi pekne za vsetkych obyvatelov z nasho vchodu na Robotnickej ul. c. 8 za promtne riesenie daneho problemu.

S pozdravom

Radovan Suško
16. september 2010

Odpoveď samosprávy

Motorové vozidlo bolo 10.9.2010 z verejného priestranstva odstránené autorizovanou firmou.

S pozdravom
Ing. Ľudovít Kollárik
prednosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania