Trnavská cesta-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jaroslav 27. marca 2019

Po osadení stĺpikov na chodníku je fajn, že máme chodci na chodníku priestor na chôdzu. Autičkári však chodiť nevedia a tak musia parkovať maximálne 3m od cieľa takže jazdia na uzavreté miesto cez trávu, ktorú nielen ničia, ale aj špinia chodník blatom keď zaprší.

29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. december 2019

Tomas Klempa

Autá tu neustále parkujú, trávnik je poškodený viac a viac, vytvárajú sa tu mláky. Robte s tým už niečo prosím!
27. december 2019

Tomas Klempa

Autá tu neustále parkujú, trávnik je poškodený viac a viac, vytvárajú sa tu mláky. Robte s tým už niečo prosím!
27. december 2019

Tomas Klempa

Autá tu neustále parkujú, trávnik je poškodený viac a viac, vytvárajú sa tu mláky. Robte s tým už niečo prosím!
02. január 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
03. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania