Nelegálne parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Takto sa tu bezne kazdodenne nelegalne parkuje ma chodniku a ani tych hlupych 1,5 m sa nedodrziava, katastrofa. Stlpikovat, pokutovat,papucovat,odtahovat!

26. november 2013

q

Stlpikovat: ano, to je riesenie. ale na to sa vyhovara samosprava, ze nie su peniaze.
Pokutovat: jedine MP a jedine na podnet, oni to sami od seba riesit nikdy nebudu.
Papucovat: vid Pokutovat
Odtahovat: vid Pokutovat
26. november 2013

ivan

Sekerovať,roxorovať, to je na Slovensku riešenie.
27. november 2013

peter pan

to auto stoji v parkovacom boxe, a nie na chodniku... ono pri sikmom parkovani vzdy bude cast auta pretrcat na chodnik...
27. november 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
všetko to, po čom voláte, je v právomoci mestskej polície. My sme sa pokúsili pozrieť sa na problém aj inak – napr. či je možné chodník rozšíriť. Žiaľ, pre rozšírenie chodníka nemáme potrebný vzťah k pozemku a dorazy na parkovacie miesta v území nepoužívame (chúlostivé na odcudzenie), nízke zábrany zaberú priestor na už teraz neštandardnom chodníku (existujúci chodník nemá šírku 1,5m). Takže riešenie problému je stále v rukách mestskej polície.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
06. jún 2014

Brano

to peter pan: ono sa to pri stipke slusnosti a ohladuplnosti da - pozrite sa na tie dve auta v pozadi....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania