Beňadická-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Martin Horváth 28. marca 2019

Autobusová zastávka Lúčanka je v oboch smeroch (najmä strana pri Lidl) posiata špakmi, ohorkami a drobným odpadom. Prosíme o vyčistenie a ideálne osadenie smetného koša spolu s košom na cigaretové ohorky, je toho plná zem!

26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na zastávke Lúčanka máme kôš ako na označníku smer Vyšehradská, tak v smere Znievska/Strečnianska, kde bol kôš osadený dňa 9. 7. 2019. Ďakujeme za podnet.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania