Malý trh-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Kedy už konečne mesto niečo urobí aby takto neboli zdobené budovy po meste !

27. marec 2019

Jerome

Vsimame si viaceri, ze cele mesto je neuveritelne pocmarane, mury, stlpy, kose,atd.
27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odstraňovanie nelegálnych grafitov z nášho majetku riešime neustále. Bohužiaľ, uvedená nehnuteľnosť nie je v našom vlastníctve. Z toho dôvodu nemôžeme akokoľvek zasahovať, pokiaľ o to vlastník vyslovene nepožiada. Mesto Bratislava ponúka grant na odstránenie nelegálnych grafitov, treba si len podať žiadosť. Pokiaľ ide o vašu nehnuteľnosť, neváhajte grant využiť. Podrobnosti nájdete na tejto adrese: http://grafity.bratislava.sk/vyuzit-prispevok/ds-52/p1=55



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania