Záhradnícka-burina na trávniku

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Travnik kolajnicový električka od Miletičovej - Zahradnicka. Začina vyrastať burina. Pozor zničí trávnik. To by bola škoda. Nieje nám to jedno však?

26. marec 2019

Peter

Tak radšej to budú striekať roundupom... rakovina pre postrekujucich a okoloidúcich.
27. marec 2019

Ján

Roudup patrí medzi totálne herbicídy, čiže “nerozlišuje” medzi púpavou a trávou. Ničí všetko. Na ničenie púpavy v trávniku a iných burín je vhodný napríklad Bofix. Ten pri použití v súlade s návodom na použitie, zničí burinu a trávnik nepoškodí.
10. apríl 2019

Ján

Dostal som od vas notifikaciu neriešeny s textom že ma to nema odradiť od ďalšieho sledovania problemov. Neriešený beriem ako že niekto je neschopný to riešiť alebo sa nevie kto to má riešiť. Ako mám byť motivovaný zasielať neschopnému týmu samosprávy ktorý dostáva plat s mojich daní zaslať niečo dalšie? Nič tu naozaj nejde dotiahnuť do konca? Super aplikacia a nevieme ju využiť.
12. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
status podnetu na neriešený sa zmení automaticky v prípade podnetov, na ktoré samospráva alebo iná zodpovedná inštitúcia nezareaguje do 14 dní od zaslania výzvy. To sa stalo aj v tomto prípade. Za takýchto okolností podnet opätovne preposielame inštitúciám, v tomto prípade Dopravnému podniku Bratislavy a.s.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
15. september 2019

Lukáš Bartošovič

podnet stale aktualny, burina je pritomna
a vyjadrenie od DPB pribudne kedy?
19. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet i za to, že nie ste ľahostajný voči Vášmu okoliu. V tejto chvíli sa ním zaoberáme.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme postúpili oddeleniu koľajových tratí DPB, a. s., máme informáciu, že burina bola odstránená v rámci pravidelného kosenia trávnatého povrchu telesa ET.

Ďakujeme za to, že prispievate k zlepšovaniu našich služieb.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania