Dulovo námestie-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Jozef 31. marca 2019

Vo dvore na Dulovom nam. ,Trencianskej, Kosickej a Gemerskej nefunguje poulicne osvetlenie. Uz sme so susedmi kontaktovali asi 5x spravcu osvetlenia ale k naprave nedoslo. Tato porucha pretrvava cca 14 dni. Ak vas mozeme poprosit vyskusajte z vasej moci pourgovat napravu.
Dakujeme!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania