Jasovská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Andy 28. marca 2019

Pri pošte na Jasovskej je bezbariérový prístup v dezolátnom stave, je len otázka času kedy sa prepadne

04. apríl 2019

Monika Kollárová

Jasovská-Cesty a chodníky-iné

Prehnitý nájazd na poštu 57. Ohrozuje najmä mamičky s deťmi, pre ktorý je nájazd určený.
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
21. máj 2019

Monika

Jasovská-Cesty a chodníky-iné

Tento nájazd k Pošte 57 na Jasovskej sa bude riešiť až sa stane nešťastie?
Stav sa stále zhoršuje.
27. jún 2019

Andrea

Prosím konečne riešiť už tento výjazd na poštu. Je len otázkou času kým sa tu niekomu niečo stane.
01. august 2019

Ján

Rozpadajúca sa výjazdová plošina pre kočíky a vozíčkarov. Nebezpečie úrazu v noci je tam tma. Môže tam niekto spadnúť a zraniť sa hlavne deti.
10. august 2019

Michal

Jasovská-schody-poškodené

prehrdzaveny plech na jedinom bezbarierovom vstupe na poštu Jasovská.
10. august 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
16. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento nájazd vybudovala Mestská časť Ba - Petržalka so súhlasom majiteľa pozemku.
Poslali sme ho s prosbou o opravu na Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
19. august 2019

Zuzana

Jasovská-chodník-výtlk

Skorodovana a derava rampa pre vozickarov, pouzivana pri vstupe na postu na terase (ul.Jasovská)
23. august 2019

Zuzana

uz na tom pracuju/alebo to nicia...zatial tazko povedat:D
03. september 2019

Andy

Opravene, dalujeme 😊

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania