Lietavská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Andy 28. marca 2019

Rozbitý chodník smerom k jazeru - ludia s kocikmi, bicyklami, deti na odrazadlach... ho obchadzaju po trave, je v zalostnom stave.

29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. marec 2020

maarox

chcel som nahlásiť tento istý podnet, a vidím, že tu už rok je. Bolo by vhodné chodník opraviť, keďže tam už je, tak je škoda že ho ludia s kočíkmi a kolobežkami obchádzajú a ničia trávnik.
24. júl 2020

Howgh

Pretrvavajuci katastrofalny stav chodnika, uplne rozdroleny beton. Prosim o napravu.
25. júl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

nakoľko sa nejedná o chodník v správe hlavného mesta posielame podnet na MČ.

S pozdravom
Kto? Mestská časť Petržalka

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania