Trnavská cesta - bariérový chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Na chodníku je prepadlisko a je nebezpečný.

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď od spoločnosti Kaufland Slovenská republika, v. o. s. / Zákaznícky manažment:

Ďakujeme za Vaše upozornenie a upresnenie lokalizácie podnetu. Dovoľujeme si Vás informovať, že na Vami vyznačenom úseku bola vykonaná prekládka sietí, čím vznikol "prepad" komunikácie.
Vzniknutá situácia nás mrzí. Budeme ju riešiť s vykonávateľom prekládky.

Kancelária starostu
15. november 2019

Novomestan

Diera tam stále existuje, je to až nebezpečné ked tade chodci kráčajú a snažia sa vyhnúť.
26. november 2020

Novomestan

Nebezpečný výtlk tam stále je. Len je už z časti zasypaný prachom a odpadkami. Smutné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania