Kutlíkova-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jozef 28. marca 2019

Na Kutlíkovej je nelegálna reklama.
Alexandrovci.
Proplusco.
Prosim odtrániť.

29. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ máme v tejto veci zákonom mierne zviazané ruky. Nemôžeme ju len tak strhnúť. Mesto musí konať v súlade s cestným zákonom, ktorý jednoznačne stanovuje postup pri odstraňovaní reklám. Zodpovedný subjekt musí byť vyzvaný na ich odstránenie, ak tak neurobí, je začaté správne konanie, ktoré trvá aj pár týždňov. Veľakrát však reklamu len premiestni a celý proces začína odznova.

Napriek tomu zodpovedné oddelenie už o veci vie a rieši ju.

Ďakujeme za porozumenie a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania