Farského-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Hnijuce listie popri plote strednej skoly. Prosim o odpratanie.

03. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

Váš podnet ohľadom znečistenia na komunikácii sme podali na priame vybavenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
15. máj 2019

Peter

Vyriesene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania