Prístavný most-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Marian K 01. apríla 2019

Bratislavský "obchvat" D1-D2 je poobede vždy upchatý. Bolo by dobré zvážiť možnosť o obmedzení tranzitu cez Bratislavu počas popoludnajšej dopravnej špičky cca 15:00 - 18:00 a čiastočne zlepšiť situáciu obyvateľov Bratislavského kraja aby nestáli v zápche spolu s kamíónmi z Poľska, Čiech, Ukrajiny a podobne ale mohli používať svoje mesto.

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie dopravy, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
V rámci riešení dopravných opatrení súvisiacich s dopravnými obmedzeniami týkajúcich sa výstavby D4/R7 a autobusovej stanice bolo jedno z riešení obmedzenie tranzitnej dopravy. S uvedeným riešením ale nesúhlasila polícia ako aj Národná diaľničná spoločnosť z hľadiska národo-hospodárskeho. Ďalší problém je, že uvedenú dopravu by sme v rámci Bratislavy a jej širšieho okolia nemali kam odstavovať, čo by problémy na území mesta a jeho privádzačoch ešte znásobilo.


Sekcia dopravy
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.