Domkárska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Ružinov - Prievoz 01. apríla 2019

Dobrý deň,
Na Domkarskej ulici na parkovisku pri Jurki pumpe sa nachádza dlhodobo odstavené vozidlo bez EK a TK. Prosím magistrát o vylepenie výzvy a následné odstránenie.
Ďakujem

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Po vylepení výzvy zo strany magistrátu si majiteľ auto odstránil nevidel som ho ani nikde na okolo. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania