Ľáliová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 01. apríla 2019

Dobrý deň,
Pri Ľaliovej 29 stojí dlhodobo odstavené vozidlo bez EČV. Prosím o vylepenie výzvy zo strany MÚ Ružinov a následné odstránenie .
Ďakujem

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedené vozidlo bude prostredníctvom Mestskej polície umiestnená výzva na odstránenie vozidla majiteľom v lehote do 60 dní. V prípade, že po uplynutí lehoty bude vozidlo na mieste, bude vozidlo postúpené zazmluvnenej spoločnosti na odstránenie na určené parkovisko.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vrak bol odstránený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.