Panónska cesta-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Alexander Kutka 29. marca 2019

Obrovske vytlky, na ceste kde sa jazdi legalne 60-kou (cize aj viac).. pred autoservisom. Prosim o opravu.

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, opravu zabezpečíme prostredníctvom nášho dodávateľa.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. júl 2019

Alexander Kutka

Vdaka, je to uz opravene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania