Panónska cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jerome 31. marca 2019

v rušnom centre Petržalky odporné smetisko

01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
07. apríl 2019

Jerome

7.4.
10. apríl 2019

Julia

Skládka menšieho odpadu neďaleko železničnej trate.
12. apríl 2019

Katarína Baková

Smetisko pod nadjazdom na rusovskej ceste pri kolajniciach
15. apríl 2019

Jerome

semenište chorôb
25. apríl 2019

Jerome

admin, urgujte Mgistrat, bez zmey, skladka, spina, odpad...akurat burina a trava vyššie
26. apríl 2019

Michal Haman

Podnet bol opäťovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
28. apríl 2019

Jerome

burina pomaličky zarasta odpad,,,a ake oddelenie sa tymto podnetom zaobera???
Mesto zaspalo??
28. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. apríl 2019

ocko

Neporiadku, čierna skládka
18. máj 2019

Jana P

mozno by pomohlo, keby magistrat vysvetlil, v com je problem, preco trva urobenie poriadku na jednom relativne malom pozemku mesiac. V opacnom pripade je to maximlane trapne, mesaci tvrdit ze pracujete na rieseni. Co kujete motyky? Ak by ste napisali kde je problem, mozno by sa nasli nejaki dobrovolnici, co by to tam proste dali do poriadku a bolo by. Vdaka vopred za vysvetlenie
19. máj 2019

Jerome

kriky,burina zarastáúprerasta odpadky,ale sú tam
27. júl 2019

Jerome

odpad ...zvysok v krikoch schovany

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania