Banšelova-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás kontaktovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
04. jún 2019

Jan Kery

Toto vozidlo bolo presunute (tlacenim) na parkovacie miesto pred vchod Banšelova 41
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Uvedené vozidlo má zahraničné EČV a nie je možné zistiť či má uvedené vozidlo platnú EK a TK . Pri obhliadke vozidla nebolo zistené že by vozidlo ohrozovalo, poškodzovalo životné prostredie a svojim zovňajškom narúšalo vzhľad.
Je zaparkované na verejne prístupnom parkovisku.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
31. júl 2019

Jan Kery

Dobry den,
spominane vozidlo "Ohrozuje a poškodzuje životné prostredie", pretoze z neho neustale a vo velkom objeme vyteka olej a ine prevadzkove kvapaliny. Prikladam fotografie, ktore to potvrdzuju. Toto vozidlo uz znecistilo vsetky parkovacie miesta v okoli a casto parkuje aj na trave, kde sa tieto produkty vsakuju do pody a podzemnej vody.

Prosime vas o opakovanu obhliadku so zameranim sa na podvozok vozidla.

dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania