Macharova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
milos 31. marca 2019

Na parkovisku na Macharovej ulici je odstavena stara Toyota bez SPZ a STK,EK. Spati to okolie

18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.

Kto? MÚ Petržalka - Oddelenie životného prostredia

MÚ BA - Petržalka
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné vozidlo bolo odstránené po výzve Mestskej časti Bratislava – Petržalka v udelenej lehote.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania