Divoké parkovanie na Kamennom námestí

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Divoke parkovanie v piatok vecer na chodnikoch na Kamennom.V okoli postavalo min 5 policajtov no nerobili nic ine iba ziapali na chodcov aby chodili rychlejsie.

28. november 2013

Sia

Kamenné námestie v priamom centre mesta a nik nekoná. Hlavne že živíme magistrát a mestskú políciu. Hanba, vyhovuje im to zlikvidovať, potom to za bakšiš predajú ponovembrové gorily. Však načo by nám bolo reprezentatívne námestie v centre mesta. Ešte čo by sme nechceli? PS: kde sú prachy za 24 rokov bezbrehého predaja mestského majetku, keď niet na nič? Na zeleň, dlažbu či rekonštrukciu škôl?
04. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, nevieme aký dôvod mala štátna polícia na takúto aktivitu v r. 2013. Hlavné mesto nie je ich nadriadeným orgánom a nezodpovedajú sa nám, ani ich nemôžeme riadiť.

Fakt je, že na v blízkosti schodiska na Kamennom námestí je parkovanie v taxislužby povolené. Naviac, okrem časti Kamenného námestia ako je vyznačené na mape (červenou) sa jedná o súkromné pozemky vlastníka obchodného centra.

V každom prípade, pokiaľ ste svedkom situácie, že vozidlá neparkujú v zmysle predpisov a prekážajú premávke, je potrebné ohlásiť to Mestskej polície na skrátené číslo 159, ktorí pošlú najbližšiu voľnú hliadku na preverenie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania