Dlhodobo odstavené auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Esteban, 28. novembra 2013

Renault Twingo bordova farba. Bez predneho narazniku a bez prednej poznavacej znacky. Stoji vedla pobocky Slovenskej sporitelne uz vyse roka. Ma prazdne pneumatiky a je v nepojazdnom stave. Zabera parkovacie miesto pozdlz chodnika.

03. december 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o uvedenom vozidle Renault Twingo bordovej farby, evidenčné číslo BA 529 ZP, odstavené na Topoľčianskej ulici, vieme. Vozidlo však má na prednom skle nálepky o vykonaní povinnej technickej a emisnej kontroly, platné do II. polroku 2014. Požiadali sme Okresný dopravný inšpektorát v Bratislave o lustráciu majiteľa, ktorého následne upozorníme na nepojazdné vozidlo (prázdne pneumatiky).

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
01. január 2014

barbora

AK SA NAJDE MAJITEL,RADA KUPIM ....
20. február 2014

Esteban

Podnet bol zaslany 28.11.2013. Dnes je 20.02.2014. Auto je presne tam a v takom stave ako v novembri. Pribudla akurat cedula na celnom skle. Tolko k efektivite Vasich opatreni.
20. február 2014

Admin Bratislava-západ

Dobrý večer, Esteban,
odporúčam Vašu nespokojnosť vyjadriť v aktualizácii podnetu - komentáre samosprávy nemusia sledovať, aktualizácie sa k nim dostávajú.
S pozdravom
Miro Ščibrany
admin OPS pre Bratislavu-západ
28. marec 2014

Jozef

Auto sa tam uz nenachadza.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.