Poškodená mreža na telocvični ZŠ A. Dubčeka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Michal K. 31. marca 2019

Na telocvicni ZS Alexandra Dubceka je poskodena mreza na okne. Prosim opravit skor, ako niekto rozbije okno.

15. apríl 2019

Michal K.

rozbite okno a vandali v skole vyjdu drahsie
02. december 2019

Michal Molčányi

Mreža na telocvični je už upevnená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania