Latenská-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Poškodená lavička v parku v Rusovciach v časti kde sa nachádzajú rodinné domy.

05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Úrad vlády SR
05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Lavička sa nachádza v parku, ktorý spravuje Úrad vlády SR. Podnet na opravu lavičky mestská časť odkomunikuje s Úradom vlády SR.

Ďakujeme za podnet

MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.