Pekná cesta - poškodená značka

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený

Graffiti na značke

21. marec 2020

Martin Uváček

Rok bez reakcie či riešenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania