Hrachová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 04. apríla 2019

Dobrý deň,
Na Hrachovej ulici niekto ku kontajnerom "odhodil" toto dlhodobo odstavené búrané vozidlo bez EČV. Prosím o vylepenie výzvy a následné odstránenie.
Ďakujem

09. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme mestskú políciu o vylepenie výzvy.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
26. apríl 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo sa na mieste dnes nenachádzalo ani nikde v okolo. Prosím podnet označiť ako vyriešený.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania