Údržba zelene

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Helena Sabršúlová 15. augusta 2010

Denne prechádzajú desiatky ľudí po chodníku na Krásnohorskej (okolo bývalej materskej školy) k autobusovej zastávke Ľubovnianska. Už dlhú dobu je chodník zarastený z jednej strany prerastenou tujou, ktorá siaha do polovice chodníka a z druhej strany náletové kríky rastúce z múrika oplotenia spomínaného objektu. Večer má človek strach prejsť pomedzi "zeleň" a keď je po daždi, obtierate sa o mokré kríky. Má niekto na starosti aj údržbu takýchto chodníkov?

12. september 2013

katicsova iveta

Dobrý deň prečo pri kosení pracovníci nepoužívajú plachty keď kosia okolo aut pri parkoviskách?Firma Raky na jar to tak robili.Pri otázke na mieste prác nám bolo povedané že vedúci zakázal že to zdržuje.Tie rozbité okná na autách a poškodené časti sa dajú plachtou predsa ochrániť len treba pri takýchto prácach aj brať ohľad na majetok občanov.
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
údržba chodníka bola zabezpečená ešte v čase aktuálnosti podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania