Viedenská cesta - stará časť-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Martin 03. apríla 2019

Pod mostom SNP v Petržalke je poškodené verejné osvetlenie. Poškodila ho firma opravujúca chodník na moste. Stĺp je zlomený,hrozí jeho pád.

26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Poškodený stožiar bol zabezpečený.

Siemens Mobility, s.r.o.
31. október 2019

Martin

Stĺp bol síce zabezpečený, ale stále nebol nahradený. Kedy bude nahradený za nový?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania