Mlynské nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dlhodobo odstavený strieborný Peugeot BA-323ZE bez platnej EK a TK

08. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. jún 2019

Roman Mihalik

2 mesiace prešli, auto tam stále je. Kedy odtiaľ zmizne?
05. jún 2019

Roman Mihalik

2 mesiace prešli, auto tam stále je. Kedy odtiaľ zmizne? Auto má vyše roka neplatné STK a EK
01. júl 2019

Roman Mihalik

Prosím preposlať samospráve, ďakujem
03. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 3.7. bola na vozidlo vylepená výzva na odstránenie, kontrola bude vykonaná 3.9.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania