Hálkova - výtlky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Alex 03. apríla 2019

Toto je chodník alebo testovací polygon?! Dostať sa s kočíkom či na vozíčku do OC Slimák zo strany Hálkovej je už neriešiteľný problém! Rozbitý chodník, nesprávne parkujúce autá, výtlky na ceste...!!! A čo požadovaná šírka 150cm chodníka? Prebudí sa niekto zodpovedný a už konečne odstráni tieto nedostatky?

04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania