Panónska cesta-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

presne na tomto mieste by sa hodil kos aj a vreckami na psie 💩.. a popri yom aj nejaka lavička .. vela psičkarov sem vjroi venčit hafanov a aj zbieraju ponich chovná.. zial neberu si ich nikam zo sebou(kto by to robil).. nechavaju sa n ajednej hromadke pri lampe.. škoda keby bol kôš skončilo by to tam a vps by mali menej roboty

23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadavku na osadenie odpadového koša sme podali na priame vybavenie Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania