Divoká jazda po chodníkoch v DNV

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Takto sa standardne jazdi a blokuje chodniky a porusuje zakon v Devinskej, napriklad aj na tejto pristupovej ulici k Sandbergu. Pokutovat, odtahovat, stlpikovat!

03. december 2013

PR Tv JOJ

Aha, base auto
05. december 2013

Johny

Ignac, ignac...... zalozte iniciativu CHPS....
17. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Mestskej polície aj Štátnej pravidelne vykonávajú hliadky a porušovateľov okamžite riešia. V prípade zistenia porušenia dopravno-bezpečnostných predpisov je potrebné okamžite kontaktovať políciu na čísle 159 alebo pevnú linku 02/64534351, ktoré sú k dispozícii 24 hodín denne.
24. apríl 2014

Ignác

Absolútne nesúhlasím s označením tohto podnetu za vyriešený. Problém pretrváva v popísanom stave a je plne v kompetencii mestskej polície = Magistrátu BA. Mestská polícia tento problém dlhodobo ignoruje, ignoruje aj telefonáty, nepríde, prípadne príde, odfotí jedno auto a nič, odíde. Dá sa to overiť kedykoľvek. Mestská polícia a Magistrát BA svojou nečinnosťou priamo škodia obyvateľom Bratislavy a podporujú protizákonné konanie.
24. apríl 2014

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, Ignác,
ďakujem za upozornenie a ospravedlňujem sa, stav podnetu z "Neriešený" na "Vyriešený" som zmenil nedopatrením - správne mala byť po zverejnení odpovede MÚ Devínska Nová Ves zodpovednosť presmerovaná na magistrát a stav zmenený na "Zaslaný".

Prajem príjemný deň,
Miro Ščibrany
admin OPS pre Staré Mesto a Bratislavu-západ
25. apríl 2014

Palkovič

Na chodníkoch stoja autá, chodci chodia po cyklistických cestách,"cyklocesty" nie sú pre cyklistov, tam behajú volne psy a chodia po nich chodci tak, že bránia cyklistom prejsť, stačí sa pozrieť na cyklomost, načo sú tam vyznačené pruhy pre cyklistov nehovoriac o rakúskej strane - prístupovej ceste, rakúska strana nevybudovala doposiaľ náväznosť na naše aspoň trochu cyklocesty, na cestných bicykloch sa nedá chodiť po štrku za Schlosshofom.....Snáď sa to vyrieši v ďalóm desaťročí..
25. apríl 2014

Palkovič

Na chodníkoch stoja autá, chodci chodia po cyklistických cestách,"cyklocesty" nie sú pre cyklistov, tam behajú volne psy a chodia po nich chodci tak, že bránia cyklistom prejsť, stačí sa pozrieť na cyklomost, načo sú tam vyznačené pruhy pre cyklistov nehovoriac o rakúskej strane - prístupovej ceste, rakúska strana nevybudovala doposiaľ náväznosť na naše aspoň trochu cyklocesty, na cestných bicykloch sa nedá chodiť po štrku za Schlosshofom.....Snáď sa to vyrieši v ďalšom desaťročí..
03. november 2018

Obyvatelka DNV

Na Slovnici problem stale a nielen tu, ale po celej dedine. Je to prekvapujuce lebo kazdy ma dvor alebo garaz ale zjakve su lenivi tam parkovat. Je to skoda takto si spatit jednu z najkrajsich ulic v DNV.
25. január 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Zodpovednosť: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
Telefón:159

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania