Irkutská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Andrej Bas 04. apríla 2019

Zdravim, na dne ramena pod mostom sa uz polroka nachadza dopravna znacka suvisiaca s mostom pre chodcov a cyklistov. Pomaly ju uz nie je vidno, lebo sa zanasa bahnom. Manzelka to zistovala - na BVS tvrdili, ze oni dopravne znacky nemaju, vodohospodari nepovazovali za potrebne odpovedat, tak neviem ci to patri Rusovciam, ci komu.

10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Vodohospodárska výstavba, š.p.
10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lávka cez kanál a s tým súvisiace dopravné označenie patrí Vodohospodárskej výstavbe š.p.



MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.