Sladová-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Znacka je na Sladovej odtrhnuta asi pol roka a nikomu to nevadi.

16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravná značka bola opravená.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
07. máj 2019

Jakub

Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.