Kutlíkova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Patrik 04. apríla 2019

Dobry den, dnes som si vsimol na Kutlikovej 7 strom, nahnuty je uz davno, len klesol k zemi o cca pol metra a tipujem, ze zanedlho niekoho zahlusi. Takych suchych nahnutych stromov je tam viac, naklanaju sa aj nad detske ihrisko. Podla mna je to URGENTNE!

05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. apríl 2019

Patrik

Update, zapaskovane mestskou policiou
23. jún 2019

Patrik

Každým dnom blizsie k zemi..
24. jún 2019

Jana P

♠4admin, prosim o opatovne nahlasenie magistratu, podla mna na problem zabudli. Ved predsa sa nemozu zaoberat dva a pol mesiaca tym, ci nebezpecny strom vypili alebo nie. Alebo mozu? :-)
24. jún 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
24. jún 2019

Patrik

Prave tam su, ale idu vraj popíliť iba par suchých konárov, na spilenie nahnuteho stromu vraj nie je povolenie
26. jún 2019

Patrik

Pekne popilene konare, výborná práca, nakoniec sa to podarilo 👍 diky (za všetkých)
27. jún 2019

Michal Haman

Zdravím Patrik,

podnet je teda za vás vyriešený?

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
27. jún 2019

Patrik

Zdravicko, domnievam sa, ze ano 👍 Diky
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pokiaľ by sa stav opäť zhoršil, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania