Zanedbaná údržba zelene

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 02. decembra 2013

Na ul. Mlynské Nivy (výjazd z Baumaxu smerom na Prístavný most) samospráva niekoľko rokov zanedbáva starostlivosť o zeleň a komunikácie. Myslíte, že do apríla 2014 uvidíme túto zeleň upravenú tak, aby nezasahovala do polovice komunikácie??

03. december 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Ulica Mlynské nivy je v správe Hlavného mesta SR Bratislavy, uvedený podnet sme im dňa 3.12.2013 zaslali na riešenie.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
03. december 2013

q

Inak cim su Mlynske Nivy specificke, ze ma celu ulicu na starosti Magistrat? Ide ta ulica cez viac mestskych casti, resp. je to hranica?
03. december 2013

slamka111

Pokiaľ mám informácie, Magistrát má v správe komunikácie, po ktorých premávajú linky MHD alebo SAD, preto je minimálne zvláštne, že ul. Mlynské Nivy patrí pod správu Magistrátu.... Ale prečo sa divíme, každý deň nás niečo prekvapí...
03. december 2013

q

Ak je to tak, tak potom uz tomu rozumiem. Ml.nivy su dlha a roznoroda ulica - jeden usek vysoko frekventovana 4-prudovka a iny zas zapadnuta ulicka lokalneho vyznamu. Tak teda Magistrat nech sa postara. Ten strom by mali trosku ostrihat. Alebo cakaju, ze sa sam vytrhne s korenmi a odkraca do najblizsieho kadernictva? :))
06. december 2013

aktivista

Ošetrovanie zelene predsa sa posudzuje podla toho v koho mestskej časti sa nachádza? prečo sa to posúva Magistrátu keď je v pôsobnosti MC?
Je to neschopnosť poznania vlastných kompetencii a zákonných povinnosti?
14. november 2016

Ružinov - Prievoz

už dávnejšie orezané

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania