Jaskový rad - neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Daniela Kralevich 05. apríla 2019

Rozoberanie nebezpečnej eternitovej strechy, na parc. cislach 6421,6422 bez povolenia, strecha pada na nas pozemok. Ziadam preverit aj odvoz a nakladanie s nebezpečným odpadom. URGENTNE

09. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia územného konania a stavebného poriadku bola dňa 11.04.2019 vykonaná obhliadka z verejného priestranstva. Pri obhliadke bolo zistené, že časť obkladu stien z eternitu bola rozobratá. Podľa informácií od vlastníka stavby došlo však k rozoberaniu ešte v novembri 2018. K tomuto tvrdeniu vlastník doložil aj doklad o odovzdaní nebezpečného odpadu na skládku. Súhlas na prepravu odpadu vydal Okresný úrad Bratislava. Všetky doklady spolu so zápisnicou a fotodokumentáciou z obhliadky sú založené v spise na stavebnom úrade.


Kancelária starostu
15. jún 2019

Patrik Molnár

Rad by som vedel, ci aj slecna Kralevich, podobne senzibilne voci zivotnemu prostrediu postupovala aj vtedy, ked tu bagrami prehrnala krizom krazom svoj vlastny eternit a azbest..... taktiez ziadam preverit odvoz a nakladanie s nebezpecnym odpadom..... lebo ja mam celkom ine informacie od dotknutych susedov, nahrnalo sa to kadetade, nakladalo kadajeko a odborna firma pri tom urcite nebola........

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania