Lenardova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Ján Krúpa 07. apríla 2019

Je to veľké prepadlisko kde môže ľahko spadnúť dieťa !! Nebezpečné pre autá pri parkovaní !!

23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
19. máj 2019

Ján Krúpa

Je 19. mája a stále nič!
28. máj 2019

Marek

Dobrý deň, kedy sa bude riesiť prepadajúca sa vozoka parkoviska na Lenardovej 2. Tento stav trvá skoro už pol roka. Očividne sa o tom vie, keďže sa tam umiestnila značka ešte v Januári. Diera sa naďalej zväčšuje a podmýva a je len otázka kým sa diera natoľko zvačší ze sa na danej časti parkoviska nebude dať vôbec parkovať. Spomienka na vianoce v podobe vianočného stromčeka v diere je jasný odkaz ako dlho sa to nerieši. Ak sa to bude naďalej riešiť takýmto tempom, tak si ho budem môcť z tohto kráteru vytiahnút v Decembri a ozdobiť. Ďakujem
07. júl 2019

Ján Krúpa

Je 07.07.2019.a stále žiadna zmena!
17. júl 2019

Marek

Naozaj obdivujem Mestský Úrad Petržalka ako vytrvalo sa dá ignorovať problém. Je to naozaj obdivuhodné. Asi si ten vianočný stromček z toho kráteru naozaj požičiam na tohto ročné Vianoce.
17. september 2019

Ján Krúpa

Konečne sme sa dočkali!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania