Uhrovecká-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Martin 09. apríla 2019

Na rohu Uhroveckéj ulice čislo 8 je poškodený kryt lampy,riziko úrazu
poprosim o výmenu krytu

25. apríl 2019

Martin

poprosim znovu preposlat samosprave
29. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol preposlaný opätovne.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens Mobility, s.r.o.
11. jún 2019

Martin

lampa stale v rovnakom stave bez napravy
20. august 2019

Martin

lampa aj teraz 20.8 v rovnakom stave -neopravena
24. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
20. november 2019

Martin

lampa povodnom poskodenom stave stale
15. jún 2020

Martin

1 rok nevie tuto lampu ani siemiens ani obecny urad vyriesit ??este som to zdielal na devinskej apke a nic,mimochodom s verejnym osvetlenim na chodnickoch v devinskej je to celkom des ,vela lamp nesvieti cez noc alebo su poskodene a len malicka cast sa opravi
16. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali spoločnosti Siemens.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania