Sklabinská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý

autu skoncila STK a EK pred troma rokmi, prosim vyzvite majitela na odstranenie dakujem

09. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na vrak. Kolegovia ho zdokumentujú a zabezpečíme jeho odstránenie.

S pozdravom

MÚ – Rača
17. máj 2019

Ján

Sklabinská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Dlhodobo odstavené vozidlo bez platnej STK a EK
16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Vozidlo sa už na mieste nenachádza.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.