Odborárske námestie-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Michal 08. apríla 2019

Dobry den,
kedy by sme mohli ocakavat vyznacenie obchadzkovych tras pri rozkopavkach?
Taketo situacie vedu ku zbytocnym stretom na chodnikoch a prechodoch a bohuzial su velmi caste. V Bratislave nemusia dodavatelia dodrziavat zakony, ci ako to funguje?

Rozkopane je to uz od minuleho tyzdna.

Dakujem.

10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. apríl 2019

Ján

Kvalitna zelená farba na cyklotrase :-). Najlacnejšia ponuka?
16. apríl 2019

Michal

Dobry den,
vedeli by ste mi prosim popisat ako presne sa ma cez tento prechod dostat vozickar alebo slepec?
O probleme viete minimalne z tohto podnetu uz viac ako tyzden a stale je to v rovnakom stave. Navyse som tam za to obdobie videl niekoho nieco robit 1x. Mozno by nebolo od veci osadzat rovnake informacne tabule ako su pri vyruboch, avsak taketo 'zabezpecenie' vykopov asi obyvatelia nezazivali ani za sociku.

Prikladam update z dnesneho rana.
23. apríl 2019

Michal

Dobry den,
2 tyzdne a ziadna zmena.
25. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
magistrát sme opätovne oslovili za účelom vyriešenia tohto podnetu.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto lepším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. máj 2019

Michal

3. tyzden
07. máj 2019

Xxx

Pardon ale asi na tom nepracujete a tych co platime za opravy asi tiez nie, v com je problem vela roboty a vela ludi alebo ked sa zaplata unik tak uz to nikoho nezaujima a moze to tam hnit aj pol roka? Kazde vedenie je rovnake a tu je to vidiet lebo obyvajne problemy obycajnych ludi sa neriesia alebo velmi pomaly...
09. máj 2019

Michal

4. tyzden
16. máj 2019

Michal

5. tyzden
21. máj 2019

Michal

6. tyzden
28. máj 2019

Michal

7. tyzden - zaasfaltovane, som zvedavy kedy bude navratene aj povodne dopravne znacenie.
28. máj 2019

Michal

Mne nejde do hlavy, ze niekde to ide takto: https://youtu.be/jp6AVcYt9Mk (Trnava, nehovorime o Cine) a v Bratislave nie je dodavatel schopny opravit pas cesty za 2 mesiace. Ak ma niekto rozumne vysvetlenie, prosim o zdielanie. Dakujem.
24. jún 2019

Jan Bakos

Dopravné značenie je nazad, ale pre zmenu je na cyklotrase poriadna diera cca meter od rozkopávky.

Admini: Urobím na tú dieru nový podnet, alebo pokračujeme v tomto?
25. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
prosím Vás pridajte nový podnet.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
26. jún 2019

Jan Bakos

Vybavené.
08. september 2019

Michal

Odborárske námestie-cyklotrasa-poškodená

Dobry den,
tak po 'uspesnej' predoslej rozkopavke, ktora trvala na rovnakom mieste len 2 mesiace (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/67284/odborarske-namestie-cyklotrasa-poskodena) a skoncila na konci juna, je uplne rovnake miesto rozkopane opat.
A opat bez naleziteho oznacenia, obchadzkovej trasy pre cyklistov a bezbarieroveho priechodu pre chodcov.

Myslite, ze by bolo mozne to aspon raz urobit poriadne?

Dakujem.
08. september 2019

Jan Bakos

Staznost na stavebny urad mam napisanu od minula, zmenim datum, fotku a posielam.
09. september 2019

Michal

Dobry den,
nemyslim si, ze je to duplicitny podnet, nakolko povodny bol uzatvoreny a realne bol vyrieseny.
Akurat sa to cele rozbilo opat. To ale nie je podstatne.
Posielam update po tyzdni.
16. september 2019

Michal

Dobry den,
posielam update po 2 tyzdnoch. Je chvalihodne, ze napriek barierovosti celeho mesta je stale mozne stretnut ludi, ktori chodia bicyklom aj napriek svojmu hendikepu. Skoda, ze rozsekany cyklochodnik musia obchadzat v protismere s autami. Je to smutne...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania