Šancová-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Pozorovatel 10. apríla 2019

Rozbity asfalt pri styku s kolajnicami znemoznuje plynuly a bezpecny prejazd vozidiel.

29. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet sme postúpili na riešenie oddeleniu správy koľajových tratí.
O riešeniu daného podnetu vás budeme informovať.



odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, najnevyhnutnejšie opravy boli realizované. Ďalšie nerovnosti vo vozovke v styku s električkovou traťou budú riešené v súčinnosti so správcom komunikácie.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania