Nelegálne a zdevastované reklamné objekty

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Ziadam o okamzite bezodkladne odstranenie tychto ohavnych reklamnych ciernych stavieb, ktore uz roky (desatrocia?) nelegalne spatia a blokuju chodniky a verejne priestranstva. Ziadam o zverejnenie podrobnych informacii kto ich vlastni, komu a kolko plati a platil najomne za zabranie verejneho pozemku a preco neboli uz davno odstranene. Kto mate na to nervy dajte do komentaru ostatne odignorovane podnety na tuto temu - mesto sa nechava roky okradat a skodi svojim vlastnym obyvatelom!

05. december 2013

Admin Bratislava-západ

Dobrý večer,
podnet som sa rozhodol prijať a zverejniť napriek tomu, že podobný podnet už bol zaslaný 2. apríla 2013, no samospráva naň nereagovala žiadnym vyjadrením (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/3459/nevkusna-reklama-na-safku).
Miro Ščibrany
admin OPS pre Bratislavu-západ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania