Trenčianska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Michal Svab 09. apríla 2019

Pri obytnych domoch na rohu ulic Trencianska a Mileticova sa nam opat usidlili bezdomovci, vyzera, ze planuju byt dlhsie, kedze si v neupravenom krovi stihli zriadit aj miesto na spanie. Sedia pri kontajneroch, ktore priebezne vyberaju. Hlavne po zotmeni je prechod kolo tohto miesta velmi neprijemny. Zaroven je tam neskutocny bordel a zacina byt uz aj zapach, kedze nedaleke krovy vyuzivaju aj ako toaletu.

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MČ Ba-Ružinov upozorní vlastníkov pozemku (súkromný pozemok), aby zabezpečili ošetrenie drevín a vyčistenie okolia na Trenčianskej 36-38 v Bratislave a zabezpečili pravidelnú údržbu a uzamykanie kontajnetov.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

okolie kontajnerov na Trenčianskej 36-38 bolo jednorázovo vyčistené.
V prípade ďalšieho znečistenia je potrebné kontaktovať správcu bytového domu, pretože upratovanie okolo kontajnerov je ich kompetencii.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
18. apríl 2019

Michal Svab

Dakujem aj za obyvatelov byt.domu na Mileticovej 66.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania