Panónska cesta-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Martin Chreno 11. apríla 2019

Dobrý deň , pri bytovom dome PANÓNKA - na adrese Panónska cesta 8 sa na vonkajšom parkovisku nachádza poškodená značka symbolizujúca "vyhradené miesto pre invalidov" .

Ďakujem

26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania