Rázusovo nábrežie-dopravné značenie na promenáde

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zákaz vstupu chodcom na promenádu je absurdný. Ak sa má jednať o ochranu pred prácou na moste, tak značenie nespĺňa TP069 a TP048 a teda hrozí ohrozenie chodcov.
Ako má slabozraký alebo slepý vedieť o zákaze vstupu, keď nie je fyzicky ohradený v zmysle platných noriem, ktoré je potrebné dodržiavať aj v zmysle cestného zákona? Navyše cyklista tadiaľ môže ísť, o jeho ochranu nejde?
Na základe uvedeného, žiadam o začatie priestupkoveho konania voči staviteľovi.

12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. apríl 2019

Mexico

najlepsia sranda ze z druhej strany nie je ziadna znacka tak od pko sa moze pod mostom chodit sila
13. apríl 2019

Roman Mihalik

Hej, chýba tam, ale zo začiatku bola aj tam. Najlepšie je, že to nikto nerešpektuje. Úvaha: Ak zavolám políciu, bude rozdávať pokuty?
09. máj 2019

Roman Mihalik

Aký je prosím stav riešenia podnetu? Aké boli vyvodené sankcie voči staviteľovi, ktorý zjavne nedodržal projekt dopravného značenia?
01. júl 2019

Roman Mihalik

Ako bol vyriešený podnet prosím?
18. júl 2019

Roman Mihalik

Prosím o preposlanie samospráve, ďakujem
05. december 2019

Roman Mihalik

Prosím o uzavretie podnetu ako Uzavretý

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania